Bisiklet Yolları

Mysia Yolları Bisiklet Rotaları

Mysia Yolları bisiklet rotaları doğayı, kırsal yaşamı, tarihî ve kültürel mirası keşfedip bölgeyi yaşayarak öğrenebilmeniz için bisiklet-severlere pek çok seçenek sunuyor. Rotaların geçtiği geniş coğrafya adeta bir vaha gibi.

Şehrin gürültüsünden uzak ıssız bölgelerdeki antik yerleşimler, ovayı Marmara Denizi’ne bağlayan antik yollar, tarihî  köyler, ormanlar, vadiler, yemyeşil bir doğa, çam ve zeytin ağaçlarının çevrelediği rotalar sizleri Mysia Yolları’na davet ediyor.

Mysia Yolları Bisiklet Rotaları, doğuda Misi’den başlayarak güneyde Orhaneli ilçesinin dağlık kesimine, batıda Uluabat Gölü ve ova köylerine, kuzeyde Marmara Denizi’ne kadar uzanıyor. Sessiz ve terk edilmiş görüntüsü veren köylerden geçerken veya misafirperver yöre insanıyla sohbet ederken Bursa’nın coğrafyası, doğası, tarihî ve kültürü ile Anadolu’nun bir minyatürü olduğunu fark edeceksiniz.

 Mysia Yolları bisiklet rotaları rampalarda dayanıklılığınızı sınamak, doğanın sessizliğinin tadını çıkarıp kendinizle baş başa zaman geçirmek için mükemmel bir seçenek. Nilüfer, Orhaneli, Mustafakemalpaşa, Karacabey ve Mudanya ilçelerini kapsayan geniş coğrafyada belirlenen 530 kilometre uzunluğunda, ikisi alternatif toplam 20 rotada her karakterde yol ile karşılaşacaksınız.

Yapmanız gereken tek şey pedala basmak ve Mysia Yolları’nı keşfetmek.

Bisiklet Parkurları

İletişime geç